SUYUN FAYDALARI

Su evrende bulunan tüm canlılar için çok önemli bir gereksinimdir. Su olmazsa insanlar,hayvanlar,bitkiler hiçbir canlı yaşayamaz. Peki doğru zamanda sağlıklı suyu tüketebiliyormuyuz. Sizlerin de bol bol sağlıklı su tüketmenizi öneriyoruz. Aşağıda suyun insanlar için faydalarını sıraladık.

*Su Ağız kokusunu önler.
*%85'i su olan beyin dokusu; vücudunda yeterince suya sahip olmaması durumunda kişiyi stres ve gerginliğe sevk eder. Buna bağlı olarak su stresle de savaşır.
* Yeterli su tüketimi; susuz kalmaya bağlı olarak gelişen unutkanlık, dikkat problemi vb. beyin fonksiyonlarını düzenler.
*Su Arıtma Kas ağırlığı yoğun olan ve düzenli egzersiz yapanların sıkça başına gelen kasılma ve krampları önler.
*Vücudun savunma mekanizmalarından böbrekler, yeterli su arıtma olmadığı takdirde yabancı ve zararlı maddeleri süzemez. Bunun sonucunda ise, böbreklerde yaşanan en büyük problem böbrek taşı, idrar yolu iltihapları görülür.
*Cilt sağlığına önemli bir etkisi vardır. Derinin nemlenerek genç bir görünüm kazanmasına katkı sağlar. Yeterli miktarda su içen kişinin cildi; parlar, yumuşak, nemli, sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşur. 
*Grip gibi bulaşıcı hastalıklara karşı, vücut direnci oluşturmak için su tüketimi önemlidir.

VIP WATER DEİYONİZASYON SİSTEMLERİ Hepimizin bildiği üzere su hayatımızın en önemli öğesidir. peki gel gelelim tüketmiş olduğumuz suyun sağlıklı olup olmadığına.Dışardan almış olduğunuz hazır sular plastik şişelerde günlerce beklemektedir,güneşe maruz kalmaktadır.Plastik şişeler güneş gördüğünde plastiğin içerisinde bulunan bisfenol A maddesi suya karışmaktadır ve böylece evlerimize gelen sular pekte sağlıklı sayılamaz.Damacana suların ne kadar kötü koktuğuna veya altında biriken yosuna birçoğunuz karşılaşmışsınızdır.Bu durumda su arıtma cihazlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirisiniz.Hem sağlıklı bir su tüketmiş oluyorsunuz hemde kendi suyunuzu kendiniz üretiyorsunuz aynı zamanda hazır sulara o kadar para vermiyorsunuz Su arıtma cihazı Su içinde ki kimyasal karışımlar, topraktan suya geçen tarım ilaçları, parazit, bakteri ve virüslerin arıtılarak sağlığımızı tehdit etmesini engelleyen arıtılmış su, en güvenli içecektir. Arıtılmış suyun berraklığı sayesinde hızla emilebilme özelliği bulunduğundan sindirim, dolaşım ve üriner sistemini zorlamadan kolayca emilir. İçinde hiçbir bakteri ve virüs içermediğinden hastalıklara karşı korur, vücuda dinçlik ve enerji verir Çaydanlık, bardak ve kullandığınız makinaların kireçlenmesini önler Arıtılmış su ile Çayın ve kahvenin doğal kokusunu ve tadını daha iyi alabilirsiniz. Su arıtma cihazı sayesinde arıtmış olduğunuz su sizi ve çocuklarınızı sudan geçebilecek hastalıklardan korur. İster evinizde ister çalıştığınız yerde ekonomik ve zahmetsiz bir şekilde kullandığınız suları arıtma cihazlarıyla sağlıklı hale getirebilirsiniz.