Hakkımızda

Şirketimiz 2014 Yılında İstanbul’da Su Arıtma Dünyası Adı altında Faliyete Başlamıştır.Su Arıtma Dünyası Tüm Arıtma Cihazları ile, niteliksiz musluk suyundan ileri teknoloji arıtma cihazları Satmakta ve Servis Hizmetleri Vermektedir.

Bugün, gerek evlerde gerekse büyük küçük tüm işyerlerinde içme suyu ihtiyacına kesin çözüm olarak her geçen gün daha da yaygınlaşan Su Arıtma Sistemleri Hızla Büyümeye Devam Etmektedir.Su Aritma Dünyası, her geçen gün artan memnun müşteri kitlesi ile kalitesini ispat etmiş, tasarım tescil patentli Ürünler  ile Sahip Olmuş Olduğu Sektörel Sertifikaları ile benzersiz, değişik müşteri taleplerine cevap verebilecek model çeşitliliğine sahip, güçlü teknik servis ve yedek parça desteği Vermektedir.

Teknik Destek

Teknik destek, firmamızın üzerinde hassasiyetle durduğu bir mevzudur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, satış sonrası teknik destek hizmetlerinde ürünlerinin her zaman arkasında olan Su Aritma Dünyası, Hızlı ve Profosyonel Kadrosu İle 7/24 Teknik Servis Hizmetleri Vermektedir.

Misyonumuz

İçme suyu kaynaklarının giderek azaldığı ve niteliğinin bozulduğu günümüzde, halkımıza kendi mekanlarında ideal içme suyu üretebilecekleri ileri teknoloji içme suyu arıtma cihazları ulaştırmak, tanıtmak ve bu yolla yaşam kalitelerini artırmak misyonuna sahibiz.

SU ARITMA DÜNYASI SU ARITMA SERVİS

Arnavutköy Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kağıthane Küçükçekmece Sarıyer Silivri Sultangazi Şişli Zeytinburnu

7/24 su arıtma sevis SU ARITMA DÜNYASI